BG EN

Гражданин на РСМ е пострадал при катастрофа в района на Перник 

Инциденти

Гражданин на РСМ е пострадал при катастрофа в района на Перник 

7842
на 15.06.2023
Гражданин на РСМ е пострадал при катастрофа в района на Перник 
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гражданин на РСМ на 46 години е пострадал при катастрофа край Перник, съобщиха от полицията.

препоръчано

Инцидентът е станал в сутрешните часове на днешния ден на първокласен път I-6 – външноградската магистрала в района на Перник. Ударили са се два леки автомобила.

Единият от тях е шофиран от 46-годишен гражданин на Република Северна Македония. Другият автомобил е управляван от 18-годишен перничанин.

В резултат на сблъсъка е пострадал чужденецът, който е настанен в столично лечебно заведение със счупени два шийни прешлена, без опасност за живота. Извършен е оглед на местопроизшествието от служители на ОДМВР – Перник и е започнато разследване, в рамките на което ще бъдат установени причините за случилото се.

Уведомена е прокуратурата и действията по разследването продължават.  

Очевидци съобщават, че заради инцидента в района се е образувало задръстване. На място са пристигнали екипи на пожарната и полицията.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО) ПИК TV! Разединителят Асен Василев иска да реже разходите за публичната администрация, пъне се да дава предложения за бюджета (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК